Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Blog

przegląd okresowy autobusu

Jak przebiegają przeglądy okresowe autobusów?

Przeglądy okresowe autobusów to kluczowy element utrzymania ich sprawności operacyjnej i bezpieczeństwa pasażerów.

Czytaj więcej...

zaparkowany autokar

Jak przygotować autokar do długiej trasy?

Wszystkie pojazdy powinny być utrzymywane w odpowiednim stanie technicznym umożliwiającym im bezpieczne poruszanie się po drogach. 

Czytaj więcej...

wymiana opon w warsztacie

Kiedy należy wymienić opony z letnich na zimowe?

Użytkowanie pojazdów wymaga utrzymywania ich w dobrym stanie technicznym zarówno przez wzgląd na konieczność zachowania niezbędnego poziomu bezpieczeństwa jazdy, jak i minimalizację kosztów pojawiających się nieoczekiwanie usterek.

Czytaj więcej...

części samochodowe

Naprawa autokaru: części zamienne nowe, czy używane?

Dbanie o odpowiedni stan techniczny eksploatowanych pojazdów ma duże znaczenie, gdy chodzi o wszystkie firmy transportowe, ponieważ przekłada się bezpośrednio na koszty ich działania oraz bezpieczeństwo wożonych towarów.

Czytaj więcej...

naprawa powypadkowa samochodu

Komu powierzyć naprawę powypadkową autobusu?

W przypadku kolizji, właściciele autobusów muszą stawić czoła wyzwaniu znalezienia odpowiedniego serwisu, który z powodzeniem przeprowadzi naprawę pojazdu.

Czytaj więcej...

badanie stanu technicznego nadwozia autokaru

Jak dbać o stan techniczny autokarów?

W dobie powszechnie rozwijającego się transportu publicznego oraz wzrastającej liczby podróżujących, autokary są niezwykle ważnym środkiem transportu.

Czytaj więcej...