Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Blog

badanie stanu technicznego nadwozia autokaru

Jak dbać o stan techniczny autokarów?

W dobie powszechnie rozwijającego się transportu publicznego oraz wzrastającej liczby podróżujących, autokary są niezwykle ważnym środkiem transportu.

Czytaj więcej...

naprawa klimatyzacji w autobusie

Dlaczego naprawa klimatyzacji w autobusie jest ważna?

Klimatyzacja jest istotną częścią każdego autobusu, ponieważ pomaga utrzymać komfort pasażerów podczas podróży.

Czytaj więcej...

klimatyzacja w autobusie

Jak stwierdzić, że klimatyzacja w autobusie nie działa poprawnie?

Klimatyzacja stanowi obecnie podstawę wyposażenia niemal każdego pojazdu. Jest ona szczególnie ważna w autobusach, którymi podróżuje większa ilość osób i które służą do pokonywania dużych odległości. Jakie są symptomy świadczące o tym, że układ chłodzący szwankuje? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Czytaj więcej...

usterka autobusu

5 najczęstszych usterek autobusów

Autobusy to szczególny rodzaj pojazdów. Te nowoczesne i dobrze wyposażone zapewniają pasażerom oraz kierowcy wysoki komfort podróżowania, nawet podczas bardzo dalekich tras. Jakim usterkom najczęściej ulegają autobusy?

Czytaj więcej...

mechanik autobusowy

Na czym polega naprawa bezgotówkowa autobusów?

Każdy, nawet najbardziej profesjonalny i zaawansowany technologicznie, pojazd ulega czasami awariom albo wypadkom. Na pewno warto więc z wyprzedzeniem zabezpieczyć się na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Jednym z ciekawych sposobów jest naprawa bezgotówkowa, która może dotyczyć autobusów. Na czym polega takie rozwiązanie? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Czytaj więcej...

żółty autobus

Jakie części blachy najczęściej wymagają wymiany w autobusach?

Autobusy są narażone na intensywną eksploatację, dlatego awarie i uszkodzenia zdarzają się w nich stosunkowo często. Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w trakcie przewozu pasażerów, należy je poddawać regularnym serwisom. Warto także wiedzieć, które części najszybciej się zużywają i być przygotowanym na ich wymianę.

Czytaj więcej...