Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Oryginalne części do autobusów


Oferujemy oryginalne części do autokarów, dlatego Klienci, którzy decydują się skorzystać z usług Bus-Service, mogą mieć pewność, że części objęte są gwarancją. Stosowanie części nieoryginalnych, chociaż jest tańsze i może zostać przeprowadzone na wyraźne życzenie Klienta, nie zawsze się sprawdza ze względu niedopasowanie części. Konieczne może być przystosowanie elementu do danego pojazdu, co sprawia, że naprawa nie będzie objęta gwarancją. Posiadamy największy wybór części do Mercedesa i Setry, ale trudności również nie sprawia nam dostarczenie części zamiennych do innych marek autobusów.


Zakres usług Bus-Service


W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się zarówno autoryzowanym serwisem autokarów, jak i sprzedażą części do autobusów. Niezależnie od rozległości potrzebnych napraw i wymian, poradzimy sobie z nimi wyjątkowo szybko i sprawnie tak, aby pojazd mógł jak najszybciej wrócić na drogę.


Oprócz sprzedaży części do autokarów prowadzimy serwis blacharski autobusów, realizujemy naprawy lakiernicze i mechaniczne oraz dokonujemy kompleksowych przeglądów pojazdów. Osoby zainteresowane zapraszamy do filii firmy w Opolu lub Olsztynie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


Przedstawimy szczegółowo ofertę, dostępny asortyment, a w razie konieczności zamówimy potrzebne części do autobusów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki!


Kontakt


Osoby zainteresowane zapraszamy do filii firmy w Opolu lub Olsztynie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do dzwonienia i kontaktu mailowego. Przedstawimy szczegółowo ofertę, dostępny asortyment, a w razie konieczności zamówimy potrzebne części Mercedes-Benz, SETRA lub inne. Zapraszamy do współpracy!

 

czesci

Kontakt z nami możliwy jest pod numerami telefonów:

Wojciech Lenart 77 54 948 11 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;  Godziny otwarcia:
Grzegorz Kiwus: 77 54 948 13 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;skype: Bus-Service pon.- pt.:  7.00 - 16.00
Tel. komórkowy: 663 761 617   

Szybki kontakt

 

 

Bus - Service Sp. z o.o.

Adres:            ul. Działkowa 6

                      45-144 Opole 

Sekretariat.:  +48 (077) 5494890; 

Części:          +48(077) 5494811663 761 617            

BOK:            +48(077) 5494818(077) 5494819