Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Oryginalne części do autokarów


Oferujemy oryginalne części do autokarów, dlatego Klienci, którzy decydują się skorzystać z usług Bus-Service, mogą mieć pewność, że części objęte są gwarancją. Stosowanie produktów nieoryginalnych, chociaż jest tańsze i może zostać przeprowadzone na wyraźne życzenie Klienta, nie zawsze się sprawdza ze względu niedopasowanie części. Konieczne może być przystosowanie elementu do danego pojazdu, co sprawia, że naprawa nie będzie objęta gwarancją.

 

Części Mercedes – Opole

Posiadamy największy wybór części do Mercedesa w Opolu, ale trudności również nie sprawia nam dostarczenie części zamiennych do innych marek autobusów. Znajdą u nas Państwo szeroką ofertę części do pojazdów marki Setra. W przypadku braku odpowiednich produktów na naszym magazynie, rozbudowana sieć dostawców, z którymi współpracujemy, umożliwia nam szybkie uzupełnienie potrzebnej części i sprawną realizację zamówienia.

 

Sprzedaż części do autobusów i fachowe doradztwo

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się zarówno autoryzowanym serwisem autokarów, jak i sprzedażą części do autobusów. Szeroki wybór produktów umożliwia łatwe oraz sprawne dokonanie optymalnego zakupu i idealne dopasowanie do specyfiki danego pojazdu. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo, dotyczące wyboru odpowiedniego asortymentu.

 

Części do autobusów – oryginalne czy zamienniki?

Zachęcamy do kupowania oryginalnych części do autobusów, które znajdują się w naszej ofercie. Produkty te działają dłużej niż pozostałe części zamienne. Są one produkowane zgodnie z rygorystycznymi normami, które zapewniają, że spełniają surowe wymagania jakościowe. Dzięki temu zapewniają wydajną, długą i bezpieczną eksploatację pojazdu.

 

Części autobusowe i inne usługi w Bus-Service

Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty. Oprócz sprzedaży części do autokarów prowadzimy serwis blacharski autobusów, realizujemy naprawy lakiernicze i mechaniczne oraz dokonujemy kompleksowych przeglądów pojazdów. Niezależnie od rozległości potrzebnych napraw czy wymian, poradzimy sobie z nimi wyjątkowo szybko i sprawnie tak, aby pojazd mógł jak najszybciej wrócić na drogę.

 

Czym kierować się przy zakupie części zamiennych do autokarów?

Przy zakupie części zamiennych do autokarów należy zwrócić uwagę, czy produkty pochodzą od renomowanego dostawcy, posiadającego doświadczenie w branży i zaopatrzonego w bogaty magazyn oraz sieć kontaktów z innymi dostawcami. Daje to szansę realizacji zleceń sprawnie i na czas. Warto również zainteresować się, czy części są oryginalne oraz zapytać o czas gwarancji, którą są objęte.

 

Części do autokarów – czemu cena nie jest najważniejszym czynnikiem?

Tanie części do autokarów początkowo będą kosztować mniej niż produkty wysokiej jakości, ale mogą zepsuć się znacznie szybciej i wymagać wymiany. Oznacza to, że całkowite koszty mogą być wyższe, niż w przypadku początkowej inwestycji w wysokiej jakości części do autokaru. Jakość w dłuższej perspektywie kosztuje mniej niż części niskiej jakości. Problemy z pojazdami z floty są dużym problemem dla firmy. Lepiej od początku zadbać o sprawdzone komponenty i cieszyć się ich wydajną, bezpieczną eksploatacją.

 

Oferta części zamiennych do autobusów – kontakt z naszą firmą

Osoby zainteresowane naszą ofertą części zamiennych do autobusów zapraszamy do filii firmy w Opolu lub Olsztynie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Przedstawimy szczegółowo ofertę, dostępny asortyment, a w razie konieczności zamówimy potrzebne części zamienne do autobusów.

Zachęcamy do kontaktu!

 

czesci

Kontakt z nami możliwy jest pod numerami telefonów:

Wojciech Lenart 77 54 948 11 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;  Godziny otwarcia:
Grzegorz Kiwus: 77 54 948 13 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;skype: Bus-Service pon.- pt.:  7.00 - 16.00
Tel. komórkowy: 663 761 617   

Szybki kontakt

 

 

Bus - Service Sp. z o.o.

Adres:            ul. Działkowa 6

                      45-144 Opole 

Sekretariat.:  +48 (077) 5494890; 

Części:          +48(077) 5494811663 761 617            

BOK:            +48(077) 5494818(077) 5494819