Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Części autobusowe — SETRA, Mercedes-Benz i inne


Oferujemy części autobusowe SETRA, Mercedes-Benz i inne. Dysponujemy pojemnym magazynem, który mieści około 3 tysiące komponentów. Zapraszamy do poznania szczegółów!


Oryginalne części do autobusów


Zamówienia na niedostępne od ręki części do autobusów SETRA i Mercedes-Benz realizujemy w czasie krótszym niż 24 godziny. Dzięki temu możemy kontynuować naprawę pojazdu. Oferujemy także części autobusowe marki LINNIG-KENDRION. Zamówienia można składać osobiście, telefonicznie i przez internet.


Proponujemy nawet trudne do zdobycia części do autokarów. Dzięki długoletniej współpracy z marką oferujemy części SETRA (w maksymalnie korzystnych cenach), takie jak:

  • lustro SETRA
  • retarder, skrzynia SETRA,
  • sprzęgło, koło zamachowe SETRA,
  • szyba SETRA,
  • zawór SETRA,
  • derzak, klapa SETRA.


Oprócz sprzedaży części do autokarów prowadzimy serwis blacharski autobusów, realizujemy naprawy lakiernicze i mechaniczne oraz dokonujemy kompleksowych przeglądów pojazdów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!


Kontakt


Osoby zainteresowane zapraszamy do filii firmy w Opolu lub Olsztynie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do dzwonienia i kontaktu mailowego. Przedstawimy szczegółowo ofertę, dostępny asortyment, a w razie konieczności zamówimy potrzebne części Mercedes-Benz, SETRA lub inne. Zapraszamy do współpracy!

 

czesci

Kontakt z nami możliwy jest pod numerami telefonów:

Wojciech Lenart 77 54 948 11 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;  Godziny otwarcia:
Grzegorz Kiwus: 77 54 948 13 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;skype: Bus-Service pon.- pt.:  7.00 - 16.00
Tel. komórkowy: 663 761 617   

Szybki kontakt

 

 

Bus - Service Sp. z o.o.

Adres:            ul. Działkowa 6

                      45-144 Opole 

Sekretariat.:  +48 (077) 5494890; 

Części:          +48(077) 5494811663 761 617            

BOK:            +48(077) 5494818(077) 5494819