Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Serwis klimatyzacji autobusowej

Układ klimatyzacji w znaczący sposób podnosi komfort podróży kierowcy i pasażerów. Jeśli dochodzi do sytuacji, w której klimatyzacja ze zmniejszoną wydajnością lub w czasie pracy wydaje niepokojące dźwięki, warto odwiedzić nasz serwis klimatyzacji autobusowej. Serwis klimatyzacji powinien być wykonywany co roku przez profesjonalnego technika. Dzięki odpowiedniemu i regularnemu serwisowaniu klimatyzatora można wychwycić wszelkie usterki, zanim staną się one poważnymi problemami, co pozwala przedłużyć żywotność urządzenia.

Klimatyzacje autobusowe, w odróżnieniu od samochodowych, wykorzystywane są częściej, pracują dłużej i pod większym obciążeniem, dlatego są bardziej podatne na uszkodzenia i zużycie. Awariom układu można zapobiec, wykonując jego regularne przeglądy, najlepiej raz na 6 miesięcy. Kontrolę stanu klimatyzacji w naszym serwisie mogą Państwo wykonać przy okazji przeglądu technicznego autobusu.

 

Serwis klimatyzacji – autobusy SETRA, Mercedes-Benz i inne

Od lat zajmujemy się serwisem klimatyzacji autobusów firm SETRA i Mercedes Benz, z powodzeniem obsługując również pojazdy innych marek. Długoletnie doświadczenie na rynku oraz praca z użyciem wysokiej jakości narzędzi i materiałów pozwalają nam na świadczenie wysokiej jakości usług. Zapewniamy sprawne i terminowe wykonywanie zleceń.

Podstawowy przegląd klimatyzacji w naszym serwisie autobusów obejmuje kontrolę wydajności układu, wymianę filtrów, ewentualne uzupełnienie czynnika chłodzącego i ozonowanie. Jeśli w trakcie przeglądu okaże się, że układ jest uszkodzony lub nieszczelny, nasi mechanicy przeprowadzą wszystkie niezbędne czynności serwisowe. Nasz serwis klimatyzacji autobusowej wyposażony jest w nowoczesne urządzenia umożliwiające drobiazgową weryfikację układu.

Oferujemy Państwu:

  •  - okresowe przeglądy klimatyzacji,
  •  - wymianę filtrów,
  •  - kontrolę szczelności,
  •  - odsysanie zużytego czynnika i wytworzenie próżni,
  •  - napełnienie układu świeżym czynnikiem chłodzącym,
  •  - ozonowanie,
  •  - naprawy osuszacza, kompresora, parownika.