Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Serwis klimatyzacji autobusowej

Układ klimatyzacji w znaczący sposób podnosi komfort podróży kierowcy i pasażerów. Jeśli dochodzi do sytuacji, w której klimatyzacja pracuje ze zmniejszoną wydajnością lub w czasie swej pracy wydaje niepokojące dźwięki, warto odwiedzić nasz serwis klimatyzacji autobusowej. Klimatyzacje autobusowe, w odróżnieniu od samochodowych, wykorzystywane są częściej, pracują dłużej i pod większym obciążeniem, dlatego są bardziej podatne na uszkodzenia i zużycie. Awariom układu można zapobiec, wykonując jego regularne przeglądy, najlepiej raz na 6 miesięcy. Kontrolę stanu klimatyzacji w naszym serwisie mogą Państwo wykonać m.in. przy okazji przeglądu technicznego autobusu.


Serwis: klimatyzacja – autobusy SETRA, Mercedes-Benz i inne


Podstawowy przegląd klimatyzacji w naszym serwisie autobusów obejmuje m.in. kontrolę wydajności układu, wymianę filtrów, ewentualne uzupełnienie czynnika chłodzącego i ozonowanie. Jeśli w trakcie przeglądu okaże się, że układ jest uszkodzony lub nieszczelny, nasi mechanicy przeprowadzą wszystkie niezbędne czynności serwisowe.


Nasz serwis klimatyzacji autobusowej wyposażony jest w nowoczesne urządzenia umożliwiające drobiazgową weryfikację układu.


Oferujemy Państwu:


• okresowe przeglądy klimatyzacji,
• wymianę filtrów,
• kontrolę szczelności,
• odsysanie zużytego czynnika i wytworzenie próżni,
• napełnienie układu świeżym czynnikiem chłodzącym,
• ozonowanie,
• naprawy osuszacza, kompresora, parownika.