Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Serwis autobusów

service

Serwis autobusów to jedna z najważniejszych gałęzi naszej działalności. Proponujemy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną autobusów SETRA, Mercedes-Benz oraz innych marek. Dysponujemy solidnym oraz nowoczesnym zapleczem technicznym. Proponujemy kompleksowe rozwiązania serwisowe wszystkich komponentów autobusów. Doświadczona kadra wciąż poszerza swoją wiedzę i umiejętności, gwarantując profesjonalną obsługę.


Naprawy autobusów — mechaniczne, blacharskie i lakiernicze


Dysponujemy sprzętem i wiedzą potrzebnymi do kompleksowej naprawy autobusów oraz przeprowadzenia niezbędnych prac serwisowych.


W ramach serwisu autobusów prowadzimy:


Dzięki umowom serwisowym z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce (PZU, Warta) oferujemy naprawę bezgotówkową autokarów - wygodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić czas i stres związany z awarią lub uszkodzeniem pojazdu. Każdą naprawę autobusów wykonujemy rzetelnie i skrupulatnie, a obsługa serwisowa stoi na najwyższym poziomie. Oferujemy szybką realizację zleconych zadań. Dysponujemy również dobrze wyposażonym magazynem części do autokarów, dzięki czemu naprawy wymagające wymiany komponentów wykonujemy błyskawicznie.


Naprawa autobusów Setra


Profesjonalna naprawa autobusów wymaga dobrze wyposażonego parku maszynowego i specjalistycznej wiedzy, które pozwolą na szybką i skuteczną odnowę pojazdu. Autobusy, które oddawane są w ręce serwisu autobusów Bus-Service, bez najmniejszych problemów przechodzą najbardziej szczegółowe kontrole techniczne. Jesteśmy autoryzowanym serwisem naprawczym autobusów Setra, ale dokonujemy również napraw, przeglądów i renowacji innych marek.


Do kogo skierowana jest oferta?


Oferta napraw autobusów Setra w Bus-Service skierowana jest do wszystkich osób, które zajmują się organizacją wycieczek i wyjazdów, przejazdów krajowych oraz zagranicznych czy przewozem krótkodystansowym dużej liczby osób. Od niedawna naprawiamy także samochody ciężarowe. Z usług serwisu zadowolone będą wszystkie osoby, którym zależy na:

  • jakości wykonywanych usług i dokładności przeglądów czy sporządzania stosownej dokumentacji,
  • wykorzystywaniu autoryzowanych, oryginalnych części autobusowych, które podlegają gwarancji,
  • szybkości dokonywanych napraw, dzięki posiadaniu własnego magazynu części oraz bieżącej współpracy z markami autobusów jako autoryzowany serwis.


Bus-Service wyróżnia przede wszystkim terminowość i dokładność, a także atrakcyjne ceny i możliwość przeprowadzenia ekonomicznych napraw autobusu. Dzięki dużej dostępności części, a także współpracy z markami zewnętrznymi, trudno będzie znaleźć miejsce, w którym pojazd otrzyma lepszą opiekę.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą serwisu Bus-Service, a w razie potrzeby uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek nurtujące pytania dotyczące świadczonych przez firmę usług zapraszamy do kontaktu.

Kontakt z serwisem

Nie udało Ci się skontaktować z serwisem? Napisz e-mail do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , który jak najszybciej odpowie na Twoje pytania. 

 

Możesz również zadzwonić pod jeden z numerów telefonu:

(077) 4272226 lub (077) 4439926

Szybki kontakt

 

 

Bus - Service Sp. z o.o.

Adres:            ul. Działkowa 6

                      45-144 Opole 

Sekretariat.:  +48 (077) 5494890; 

Części:          +48(077) 5494811663 761 617            

BOK:            +48(077) 5494818(077) 5494819