Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Serwis autobusów – naprawa powypadkowa i nie tylko

service

Serwis autobusów to jedna z najważniejszych gałęzi naszej działalności. Proponujemy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną autobusów SETRA, Mercedes-Benz oraz innych marek. Zapraszamy!


O firmie


Dysponujemy solidnym oraz nowoczesnym zapleczem technicznym. Proponujemy kompleksowe rozwiązania serwisowe wszystkich komponentów autobusów. Doświadczona kadra wciąż poszerza swoją wiedzę i umiejętności, gwarantując profesjonalną obsługę.


Naprawy autobusów — mechaniczne, blacharskie i lakiernicze


Dysponujemy sprzętem i wiedzą potrzebnym do kompleksowej naprawy autobusów oraz przeprowadzenia niezbędnych prac serwisowych.


W ramach serwisu autobusów prowadzimy:


Dzięki umowom serwisowym z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce (PZU, Warta) oferujemy naprawę bezgotówkową autokarów - wygodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić czas i stres związany z awarią lub uszkodzeniem pojazdu. Każdą naprawę autobusów wykonujemy rzetelnie i skrupulatnie, a obsługa serwisowa stoi na najwyższym poziomie. Oferujemy szybką realizację zleconych zadań. Dysponujemy również dobrze wyposażonym magazynem części do autokarów, dzięki czemu naprawy wymagające wymiany komponentów wykonujemy błyskawicznie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty! 

Kontakt z serwisem

Nie udało Ci się skontaktować z serwisem? Napisz e-mail do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , który jak najszybciej odpowie na Twoje pytania. 

 

Możesz również zadzwonić pod jeden z numerów telefonu:

(077) 4272226 lub (077) 4439926

Szybki kontakt

 

 

Bus - Service Sp. z o.o.

Adres:            ul. Działkowa 6

                      45-144 Opole 

Sekretariat.:  +48 (077) 5494890; 

Części:          +48(077) 5494811663 761 617            

BOK:            +48(077) 5494818(077) 5494819