Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Naprawa bezgotówkowa autobusów

Dzięki podpisanym przez naszą firmę umowom z towarzystwami ubezpieczeniowymi PZU i Warta, mają Państwo możliwość dokonania bezgotówkowej naprawy autobusu. Jest to szybkie, cenione przez bardzo wielu naszych klientów rozwiązanie. Po naszej stronie leży przygotowanie kosztorysu oraz pełnej dokumentacji dla ubezpieczyciela, oględziny, zamówienie części, naprawa i płatności.

Zapewniamy, że nasz serwis szybko i kompleksowo przeprowadzi każdą naprawę powypadkową autobusu. Po zgłoszeniu szkody gromadzone i analizowane są wszystkie dane pozwalająca na zajęcie stanowiska. Likwidator występuje o odpowiednią dokumentację do organów lub instytucji prowadzących.

 

Dlaczego warto skorzystać z naprawy bezgotówkowej autokarów w Bus-Service?

Naprawa bezgotówkowa autokarów ma wiele zalet. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne dla właściciela pojazdu, tym bardziej, że proces likwidacji szkody jest czasochłonny. Nie będą Państwo musieli uczestniczyć w procesie naprawy, martwić się o załatwianie spraw związanych z wypełnianiem dokumentów ani realizować żadnych czynności dotyczących likwidacji szkody. Do obowiązków właściciela pojazdu należy udzielenie stosowanego upoważnienia i odebranie naprawionego autokaru.

Zwykle nie występują spory związane ze sposobem bądź kosztami naprawy dzięki czemu cały proces naprawy bezgotówkowej autokarów przebiega niezwykle sprawnie. W przypadku zgłoszenia wątpliwości do oceny stanu pojazdu konieczna jest wizyta rzeczoznawcy w celu przeprowadzenia jego oględzin.

Jako warsztat partnerski towarzystw ubezpieczeniowych PZU i Warta po uzyskaniu informacji, że naprawy zostaną przeprowadzone z polisy współpracującego towarzystwa ubezpieczeniowego, możemy natychmiast przeprowadzić ocenę uszkodzeń pojazdu. Wyniki inspekcji, kalkulacja kosztów naprawy oraz zdjęcia przedstawiające uszkodzone elementy przesyłane zostają drogą elektroniczną do centrum likwidacji szkód. Jest to rozwiązanie w znaczny sposób przyspieszające proces likwidacji szkody – nawet o kilkanaście godzin.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty naprawy bezgotówkowej autobusów. Więcej o procedurach dowiecie się Państwo w swoim towarzystwie ubezpieczeniowym.