Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Naprawy blacharskie autobusów

Bus-Service prowadzi profesjonalne naprawy blacharskie autobusów. Wykonujemy kompleksowe rekonstrukcje kratownicy, odtwarzamy uszkodzone elementy poszycia, a także wstawiamy nowe części w przypadku, gdy dany element jest niezdatny do naprawy. Niezależnie od tego, czy reperujemy nadwozie, czy kluczowe elementy konstrukcyjne opowiadające za bezpieczeństwo podróży, nasz serwis blacharski dokłada wszelkich starań, aby naprawy powypadkowe autokarów zostały przeprowadzone zgodnie „ze sztuką", czyli rzetelnie, fachowo oraz z ogromną dbałością o detale.

Od lat współpracujemy z właścicielami firm transportowych, potrzebującymi wysokiej jakości usług blacharskich. Rozumiemy jak ważne jest, aby wchodzące w skład floty danego przedsiębiorstwa pojazdy wróciły na drogę jak najszybciej, bez generowania zbędnych przestojów w prowadzeniu działalności. Dlatego oferujemy szybkie terminy realizacji, niezależnie od tego, jakiego rodzaju usługi wykonujemy.

 

Profesjonalny serwis blacharski SETRA, Mercedes-Benz

Jako autoryzowany serwis blacharski SETRA i Mercedes-Benz mamy dostęp do pełnej dokumentacji serwisowej pojazdów. Wyróżniamy się przede wszystkim wysokim poziomem świadczonych usług. Stawiamy na profesjonalizm i kompleksowość działań, a także na szybkie i dokładne przeprowadzanie wszystkich prac. Wszystkie naprawy blacharskie autobusów przeprowadzane w naszym serwisie poprzedzane są dokładną analizą szkód, dzięki czemu mogą być precyzyjnie zaplanowane i wykonane.

 

Serwis blacharski autobusów – dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Jako serwis blacharski autobusów specjalizujemy się w diagnostyce i naprawach. Dysponujemy szerokim wyborem części do pojazdów wielu marek, które możemy zastosować od ręki, gdy zniszczenia nie pozwalają na skuteczną naprawę blacharską. Niedostępne w naszym obszernym magazynie części autobusowe jesteśmy zaś w stanie sprowadzić w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu prace naprawcze nie przeciągają się.

Lakiernia autobusowa, którą dysponujemy, umożliwia przeprowadzanie kompleksowych napraw lakierniczych – szybko, profesjonalnie i rzetelnie. Szeroki wybór wysokiej jakości lakierów pozwala nam na optymalne dobranie powłoki do oryginalnej kolorystyki pojazdu.