Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

 euromaster bus service

 

 

Serwis opon i mechaniki lekkiej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do nowo otwartego serwisu ogumienia oraz lekkiej mechaniki ”Bus-Service EUROMASTER”, który znajduje się w Opolu przy ulicy Marii Rodziewiczówny 1 (baza PKS Opole)

Z naszych usług mogą również skorzystać właściciele samochodów osobowych i dostawczych. Prowadzimy serwis opon i mechaniki lekkiej „Bus Service Euromaster” - w naszej ofercie znajdziecie państwo pełen zakres usług począwszy od sprzedaży felg i opon, poprzez ich wymianę - zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych, sezonową przechowalnię kół, serwis klimatyzacji, lekką mechanikę (zawieszenie, hamulce, układ kierowniczy) czy wymianę i naprawę szyb.

                                                                                 


 

Każdy klient, który przyjdzie do nas z kuponem rabatowym otrzyma 10% RABATU na wszystkie usługi w serwisie.

Dla klientów, którzy posiadają kartę stałego klienta GRUPY SINDBAD rabat wynosi 15%.

 


 

W naszym serwisie zadbamy o:

ikona opona
Opony

 

 
ikona wykrzyknik
 Hamulce 

 

ikona olej

Oleje

Proponujemy Państwu fachowy dobór opon uwzględniający zalecenia producentów w zakresie rozmiaru, indeksu prędkości i nośności opon oraz sposobu użytkowania pojazdu. Szeroka oferta umożliwia dobór modelu opon odpowiedniego do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów – oferujemy opony premium, ze średniej półki cenowej i warianty budżetowe. Zapewniamy profesjonalny montaż opon i kół, a także ich składowanie w optymalnych warunkach – hotel dla opon!

 

 

Hamulce są jednym z najważniejszych układów we wszystkich pojazdach mechanicznych. Od ich stanu zależy zdrowie kierowcy, pasażerów i innych użytkowników dróg. We wszystkich pojazdach układy hamulcowe muszą zachowywać stuprocentową sprawność bez względu na panujące warunki. Nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do sprawdzenia grubości tarcz i klocków hamulcowych – dokładnie sprawdzamy stan całego układu, uwzględniając przy tym hamulec postojowy, stan płynu hamulcowego i kondycję przewodów hamulcowych.

 

  

Regularne wymiany oleju przedłużają żywotność silnika. W warsztatach „Bus-Service Euromaster” trzymamy się zasady, która mówi, by wymianie oleju zawsze towarzyszyła wymiana filtra. Kombinacja „nowy olej – stary filtr” jest bardzo niebezpieczna do silnika i może się zakończyć kosztownymi w naprawie usterkami. W naszej ofercie znajdą Państwo oleje mineralne, syntetyczne i półsyntetyczne wiodących producentów. Nasi pracownicy z pewnością zaproponują Państwu wysokiej jakości, a jednocześnie korzystny cenowo olej.

ikona śnieżka

Klimatyzacja

 

ikona zawieszenie

Zawieszenie

 

ikona felga

Felgi

Sprawny układ klimatyzacji zapewnia kierowcy i pasażerom odpowiedni komfort podróży oraz czyste powietrze, szczególnie istotne przy przewożeniu dzieci. Na serwis klimatyzacji składa się: diagnostyka układu, uzupełnianie czynnika chłodzącego, czyszczenie układu klimatyzacji i wymiana filtrów kabinowych. Dobrze serwisowana klimatyzacja filtruje zanieczyszczenia znajdujące się wewnątrz pojazdu i zmniejsza wilgotność powietrza, podnosząc tym samym komfort jazdy. Zgodnie z badaniami niemieckiego automobilklubu ADAC, optymalna temperatura w pojeździe powinna wynosić od 20 do 22°C.

  

Poluzowane sworznie, tłukące łączniki stabilizatora lub spękane tuleje wahaczy? To nie może mieć miejsca! Niesprawne zawieszenie zagraża bezpieczeństwu wszystkich osób znajdujących się w pojeździe, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Samochód z uszkodzonym zawieszeniem zachowuje się na drodze nieprzewidywalnie i „nie słucha” się kierowcy tak, jak powinien. Stwarza to ogromne zagrożenie w sytuacjach awaryjnych, gdy na przykład trzeba ominąć przeszkodę. Poza tym, jeden niesprawny element zawieszenia stopniowo degraduje stan kolejnego podzespołu – od wybitego amortyzatora, aż po krzywo „ścięte” opony. W serwisach Euromaster wymienimy zużyte części i dopilnujemy, by zawieszenie każdego pojazdu było w pełni sprawne.


 

 

W ofercie Bus-Service Euromaster znajdą Państwo szeroki wybór felg do samochodów osobowych, dostawczych pojazdów ciężarowych i naczep. Doradzamy, który wariant najlepiej sprawdzi się w danym pojeździe, jak dbać o felgi i na co zwracać uwagę podczas codziennej eksploatacji. Felgi nie mają łatwego życia… Polskie drogi bywają wyboiste i dziurawe, przez co łatwo o uszkodzenie felgi. W naszym serwisie zajmujemy się prostowaniem skrzywionych felg aluminiowych i stalowych. Możliwość naprawy oceniamy wyłącznie w momencie dostarczenia do nas felgi, ponieważ niektóre uszkodzenia są niemożliwe do naprawy lub po prostu niebezpieczne.

ikona akumulator

Akumulatory

 

ikona akcesoria

Akcesoria

 

 ikona plaster na szybie
Szyby

Rodzaj akumulatora, jego pojemność i prąd rozruchowy powinny być precyzyjnie dobrane do danego pojazdu. Zbyt mały akumulator nie sprosta zaspokojeniu potrzeb wszystkich urządzeń elektrycznych w pojeździe, a zbyt duży model będzie notorycznie niedoładowany. W serwisie Bus-Service Euromaster możesz liczyć na fachową obsługę w zakresie doboru odpowiedniego akumulatora. Oferujemy akumulatory kwasowo-ołowiowe, akumulatory żelowe, oraz akumulatory AGM. Proponujemy też kontrolę sprawności akumulatora i jeśli zajdzie taka potrzeba doładowanie go.

 

Wysokiej jakości akcesoria samochodowe ułatwiają podróż i podnoszą jej komfort. W serwisach Bus-Service Euromaster znajdziesz zarówno dodatkowe gadżety, jak i podstawowe płyny eksploatacyjne, żarówki czy wycieraczki. Mamy również kosmetyki samochodowe oraz skrobaczki do szyb. Kierowco! Pamiętaj, że wybierając się poza granice Polski powinieneś sprawdzić, jakie są wymogi bezpieczeństwa w poszczególnych krajach odnośnie wyposażenia apteczki czy umiejscowienia gaśnicy. W naszym serwisie bez problemów dostaniesz odpowiednią apteczkę.

 

Jazda z uszkodzoną szybą jest w Polsce zabroniona. Aby uniknąć mandatu, odebrania dowodu rejestracyjnego i powiększającego się uszkodzenia, możesz odwiedzić nasz serwis. Drobne pęknięcia i rysy na szybach, w tym na szybie czołowej, bez problemów można usnąć. Poprawnie naprawiona szyba zachowuje wytrzymałość bliską oryginalnej. Naprawie podlegają ubytki o średnicy nie większej niż 20mm, oddalone od krawędzi lub uszczelek. Naprawa szyby jest zdecydowanie niższym wydatkiem niż jej wymiana. Oczywiście, jeśli zajdzie taka potrzeba, szybę możemy wymienić na nową.