Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Serwis lakierniczy autobusów

Częścią warsztatu Bus-Service jest duża lakiernia autobusowa, w której wykonujemy profesjonalne naprawy lakiernicze autobusów wszystkich marek. Doświadczeni pracownicy naszego serwisu lakierniczego autobusów mają ogromną wprawę w realizacji różnego typu zadań. Posiadamy bardzo duży wachlarz materiałów lakierniczych, które pozwalają na prawidłowe i dokładne przygotowanie pojazdu do procesu malowania.

Niezależnie od tego, czy potrzebna Państwu drobna korekta koloru, czy całkowita zmiana wyglądu karoserii, jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace z maksymalną skutecznością i rzetelnością. Zajmujemy się zarówno malowaniem poszczególnych elementów nadwozia, jak i całościowymi pracami lakierniczymi. Warto pamiętać, że lakier nie tylko pełni funkcję ozdobną, ale też chroni karoserię przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Nasi specjaliści pracują z użyciem wysokiej jakości produktów od sprawdzonych producentów.

 

Lakiernia autokarów, serwis lakierniczy: SETRA, Mercedes-Benz i inne marki

Nasza lakiernia autokarów jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i przystosowana do obsługi dużych pojazdów. Oferujemy kompleksowe usługi lakiernicze, wykonując malowanie autokarów i części do autokarów SETRA, Mercedes-Benz i innych marek. Usługi lakiernicze stanowią uzupełnienie działalności naszego serwisu blacharskiego autobusów. Dzięki doświadczeniu pracowników i szerokim dostępie do lakierów każda naprawa blacharska i lakiernicza w naszym wykonaniu sprawi, że pojazd będzie wyglądał jak nowy, a jego poszczególne elementy nie będą odróżniać się od seryjnych.

Realizujemy nie tylko naprawy lakiernicze autobusów związane z kolizjami, wypadkami i uszkodzeniem nadwozia, ale też kompleksowe prace z zakresu przemalowywania i rebrandingu pojazdów. Dzięki temu, że dysponujemy szerokim wyborem lakierów, możemy maksymalnie dopasować poprawki do pierwotnego koloru karoserii. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem. Na Państwa życzenie możemy wykonać też inne zaawansowane prace lakiernicze, które dzięki naszemu doświadczeniu wykonywane są z najwyższą precyzją.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!