Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Serwis lakierniczy autobusów

Częścią warsztatu Bus-Service jest duża lakiernia autobusowa, w której wykonujemy profesjonalne naprawy lakiernicze autobusów wszystkich marek. Niezależnie od tego, czy potrzebna Państwu drobna korekta koloru, czy całkowita zmiana wyglądu karoserii, jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace z maksymalną skutecznością i rzetelnością. Doświadczeni pracownicy naszego serwisu lakierniczego autobusów mają ogromną wprawę w realizacji różnego typu zadań. Zajmujemy się zarówno malowaniem poszczególnych elementów nadwozia, jak i całościowymi pracami lakierniczymi.


Lakiernia autokarów, serwis lakierniczy: SETRA, Mercedes-Benz i inne marki


Nasza lakiernia autokarów jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i przystosowana do obsługi dużych pojazdów. Oferujemy kompleksowe usługi lakiernicze, wykonując malowanie autokarów i części do autokarów SETRA, Mercedes-Benz i innych marek. Usługi lakierni stanowią uzupełnienie działalności naszego serwisu blacharskiego autobusów. Dzięki doświadczeniu pracowników i szerokim dostępie do lakierów każda naprawa blacharska i lakiernicza w naszym wykonaniu sprawi, że pojazd będzie wyglądał jak nowy, a jego poszczególne elementy nie będą odróżniać się od seryjnych.


Realizujemy nie tylko naprawy lakiernicze autobusów związane z kolizjami, wypadkami i uszkodzeniem nadwozia, ale też kompleksowe prace z zakresu przemalowywania i rebrandingu pojazdów. Na Państwa życzenie możemy wykonać też inne zaawansowane prace lakiernicze, które dzięki naszemu doświadczeniu wykonywane są z najwyższą precyzją. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!