Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Części Setra

Jako autoryzowany serwis marki Setra oferujemy ogrom części pasujących do pojazdów tej marki. Dzięki działalności Bus-Service można nie tylko przeprowadzić kompleksowe naprawy, ale również dokonać zakupu tanich części wymiennych Setra. Ponieważ autobusy spędzają w trasie większość czasu, drobne działania serwisowe i wymiany bardzo często okazują się codziennością. Żeby nie były kłopotliwe, warto korzystać z oryginalnych części, które są idealnie dopasowane do najróżniejszych drobiazgów, świadczących o unikalności pojazdu. W ofercie dostępne są:

  • lustra Setra – lewe i prawe, jako kompletny zestaw wraz z obudową lub samodzielny wkład do lusterka. Posiadamy również wszystkie części montażowe do luster.
  • Retarder, skrzynie Setra – czyli hamulce długotrwałego działania, które są elementem skrzyni montowanym osobno oraz całe automatyczne skrzynie biegów.
  • Sprzęgła i koła zamachowe Setra – umożliwiające płynne i bezpieczne hamowanie lub ruszanie, a także zmiany biegów. Wymagają wymiany co kilkadziesiąt tysięcy przejechanych kilometrów.
  • Szyby Setra – czołowe i boczne. Mogą być wyposażone w kamery lub ogrzewanie. Często potrzebne w przypadku napraw powypadkowych.
  • Zawory – oraz inne drobne, aczkolwiek kluczowe części i akcesoria, dzięki którym pojazd szybko odzyska pełną sprawność.
  • Zderzaki i klapy Setra – które czasami trzeba wymieniać, w szczególności kiedy uszkodzenia np. po wypadku są tak rozległe, że ich naprawa powypadkowa nie miałaby szans powodzenia.


Jeśli okazałoby się, że chwilowo dana część jest niedostępna, specjaliści serwisu mogą sprowadzić potrzebne elementy w ciągu 24h. Wynika to z tego, że jako autoryzowany serwis marki Setra mamy stały kontakt z przedstawicielami firmy, zatem posiadamy dostęp do części wymiennych w dowolnym momencie. Ponieważ przeprowadzamy również naprawy serwisowe, możemy nie tylko sprowadzić części, ale także wymienić je na miejscu. Dzięki temu Klient ma gwarancję, że wszystko zostanie zamontowane dokładnie tak, jak trzeba.


Dlaczego warto kupić części Setra w Bus-Service?


Ponieważ jesteśmy autoryzowanym punktem, kupując w Bus-Service można mieć pewność, że wybrane części pochodzą prosto od producenta. Bez wiedzy właścicieli pojazdów nie wykorzystujemy tanich zamienników, które mogłyby ustępować jakością oryginalnym częściom. Dzięki temu możemy zapewnić Klientom:

  • perfekcyjne dopasowanie części i idealny wygląd lub szczelność,
  • funkcjonalność, bezpieczeństwo i wysoki standard wykonania,
  • gwarancję na poszczególne części, które nie poddają się stałej, naturalnej eksploatacji.


W przypadku napraw ekonomicznych możliwe jest użycie zamienników, jednak znacznie bardziej polecaną opcją jest wykorzystanie używanych, ale oryginalnych części wymiennych Setra. Wówczas, spełnione są zarówno standardy jakości, jak i wymagania dotyczące przeznaczenia na naprawy niewielkiej ilości środków finansowych. Dokonujemy również napraw bezgotówkowych autobusów.


Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą marki Bus-Service dotyczącą części wymiennych marki Setra. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w jednej z siedzib firmy. Z przyjemnością dokonamy wszelkich napraw lub sprowadzimy potrzebne do pojazdu części.