Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Części Setra

Jako autoryzowany serwis, oferujemy bogaty wybór części Setra pasujących do pojazdów tej marki. Dzięki działalności Bus-Service można nie tylko przeprowadzić kompleksowe naprawy, ale również dokonać zakupu tanich części wymiennych Setra. Ponieważ autobusy spędzają w trasie większość czasu, drobne działania serwisowe i wymiany bardzo często okazują się codziennością. Żeby nie były kłopotliwe, warto korzystać z oryginalnych części, które są idealnie dopasowane do najróżniejszych drobiazgów, świadczących o unikalności pojazdu.

 

Tanie części Setra – zakres oferty

Proponujemy szeroki wybór tanich części Setra. W ofercie dostępne są:

  •  - lustra Setra – lewe i prawe, jako kompletny zestaw wraz z obudową lub samodzielny wkład do lusterka – posiadamy również wszystkie części montażowe do luster,
  •  - zderzaki i klapy Setra – które czasami trzeba wymieniać, w szczególności kiedy uszkodzenia np. po wypadku są tak rozległe, że naprawa powypadkowa nie miałaby szans powodzenia,
  •  - retarder, skrzynie Setra – czyli hamulce długotrwałego działania, które są elementem skrzyni montowanym osobno oraz całe automatyczne skrzynie biegów,
  •  - sprzęgła i koła zamachowe Setra – umożliwiające płynne i bezpieczne hamowanie lub ruszanie, a także zmiany biegów, wymagające wymiany co kilkadziesiąt tysięcy przejechanych kilometrów,
  •  - szyby Setra – czołowe i boczne, które mogą być wyposażone w kamery lub ogrzewanie, będące często potrzebne w przypadku napraw powypadkowych,
  •  - zawory oraz inne drobne, aczkolwiek kluczowe części i akcesoria, dzięki którym pojazd szybko odzyska pełną sprawność.

 

Lustro Setra – wygodna regulacja i trwałość

Autokarowe lustro Setra to produkt klasy premium. Główna część produktu jest wykonana z wysokiej jakości szkła, co zapewnia wyraźny widok na drogę za kierowcą. Łatwa regulacja lusterka umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie do różnych warunków jazdy oraz indywidualnych potrzeb kierowcy. Dzięki wysokiej jakości materiałom i fachowemu wykonaniu lustra Setra są trwałe, odporne na korozję i blaknięcie.

 

Retarder – skrzynia Setra

W naszej ofercie znajduje się retarder do skrzyni Setra, wspomagający tradycyjny, tarczowy układ hamulcowy. Retarder jest hamulcem długotrwałego działania, pomagającym utrzymać stałą prędkość pojazdu podczas zjazdu ze wzniesienia. Proponowane przez nas retardery Setra to oryginalne produkty, pozwalające na bezpieczne i wydajne użytkowanie.

 

Szyba Setra – wytrzymałość i bezpieczeństwo

Autokarowa szyba Setra jest wykonana z mocnego tworzywa. Posiada doskonałe właściwości izolacyjne oraz pozwala na doskonałą widoczność. Ta hartowana szyba jest bardzo stabilna, odporna na działanie wielu czynników atmosferycznych (na przykład deszczu czy śniegu). Podnosi poziom bezpieczeństwa, komfortu podróży i pracy kierowcy. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje długotrwałą eksploatację.

 

Sprzęgło i koło zamachowe Setra

Oryginalne sprzęgła i koła zamachowe Setra zapewniają niezawodność użytkowania. Dzięki dokładnej znajomości ich parametrów, możemy dobrać odpowiedni model do konkretnego pojazdu. Wybierając oryginalne koła zamachowe i sprzęgła, mają Państwo pewność, że są one sprawdzone przez producenta i będą właściwie współpracować z innymi częściami autokaru.

 

Zawór Setra

Autobusowy zawór Setra jest niezwykle wytrzymały i niezawodny. Został zaprojektowany do pracy w warunkach, w których niezbędne jest utrzymywanie ciśnienia oraz temperatury, a także stałego poziomu powietrza. Zawory Setra są produkowane z myślą o gwarantowaniu bezpieczeństwa pasażerów oraz kierowców.

 

Zderzak i klapa Setra

Zderzaki i klapy Setra powstają z użyciem nowoczesnych technologii i materiałów, co pozwala na stworzenie najwyższej jakości produktów. Odporne na szkodliwe czynniki środowiska zewnętrznego, pozwalają na bezpieczne użytkowanie pojazdu. Wyposażone w stabilny system mocowania, posiadają odpowiednie certyfikaty jakości oraz objęte są gwarancją.

 

Części zamienne – zawsze na czas

Jeśli okazałoby się, że chwilowo dana część jest niedostępna, specjaliści naszego serwisu mogą sprowadzić potrzebne elementy w ciągu 24h. Wynika to z tego, że jako autoryzowany serwis marki Setra mamy stały kontakt z przedstawicielami firmy, zatem posiadamy dostęp do części wymiennych w dowolnym momencie. Ponieważ przeprowadzamy również naprawy serwisowe możemy nie tylko sprowadzić części, ale także wymienić je na miejscu. Dzięki temu Klient ma gwarancję, że wszystko zostanie zamontowane dokładnie tak, jak trzeba.

 

Dlaczego warto kupić części Setra w Bus-Service?

Ponieważ jesteśmy autoryzowanym punktem, kupując w Bus-Service można mieć pewność, że wybrane części Setra pochodzą prosto od producenta. Bez wiedzy właścicieli pojazdów nie wykorzystujemy tanich zamienników, które mogłyby ustępować jakością oryginalnym częściom. Dzięki temu możemy zapewnić Klientom:

  •  - perfekcyjne dopasowanie części i idealny wygląd lub szczelność,
  •  - funkcjonalność, bezpieczeństwo i wysoki standard wykonania,
  •  - gwarancję na poszczególne części, które nie poddają się stałej, naturalnej eksploatacji.

W przypadku napraw ekonomicznych możliwe jest użycie zamienników, jednak znacznie bardziej polecaną opcją jest wykorzystanie używanych, ale oryginalnych części wymiennych Setra. Wówczas, spełnione są zarówno standardy jakości, jak i wymagania dotyczące przeznaczenia na naprawy niewielkiej ilości środków finansowych.

 

Kompleksowa oferta

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą marki Bus-Service dotyczącą części wymiennych marki Setra oraz pozostałych produktów i usług. Wykonujemy również naprawy blacharskie, świadczymy usługi lakiernicze oraz dokonujemy napraw bezgotówkowych autobusów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w jednej z siedzib firmy. Z przyjemnością dokonamy wszelkich napraw lub sprowadzimy potrzebne do pojazdu części.