Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

 

logo pzulogo warta


Naprawa powypadkowa autobusów

Bus-Service to miejsce, w którym kompleksowo zajmujemy się wszystkimi autobusami i autokarami zarówno pod kątem napraw mechanicznych, jak i blacharskich. Prowadzimy naprawy powypadkowe autobusów wszystkich marek. Dysponujemy doskonale wyposażonymi stanowiskami serwisowymi i lakiernią autobusową, w której nakładamy nową powłokę lakierniczą na wszystkie wymienione bądź naprawione elementy poszycia.

Jesteśmy warsztatem zlokalizowanym w Opolu, który kompleksowo zajmie się Twoim pojazdem. Współpracujemy z firmami transportowymi różnej wielkości, naprawiając zarówno poważne, jak również drobne szkody. Działamy sprawnie i wykonujemy terminowo swoją pracę, co pozwala na szybki powrót autobusu na drogę.

 

Kompleksowe naprawy mechaniczne

Zdarza się, że nawet pozornie niegroźna stłuczka może spowodować poważne uszkodzenia mechaniczne autobusu, szczególnie w przypadku uderzenia czołowego bądź najazdu na jego tył. We współczesnych autobusach europejskich jednostka napędowa zwykle umieszczona jest z tyłu pojazdu, a jej ochronę stanowi niewielkiej grubości pokrywa i zderzak. Mocne uderzenie w pokrywę silnika zwykle wiąże się z uszkodzeniem jego komponentów i osprzętu. Wszystkie mechaniczne naprawy autobusów należy więc poprzedzić dogłębną diagnostyką i określeniem rozległości uszkodzeń.

W osobnej zakładce szczegółowo opisaliśmy prowadzone w naszym serwisie naprawy blacharskie autobusów. Naprawa powypadkowa autobusów w Opolskim serwisie Bus-Service obejmuje reperację bądź wymianę wszystkich uszkodzonych elementów mechanicznych. Dysponujemy doskonale wyposażonym zapleczem, w którym przechowujemy liczne części zamienne, a brakujące podzespoły sprowadzamy maksymalnie w ciągu doby.

 

Bezgotówkowa naprawa powypadkowa autokarów

Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi PZU i Warta, co oznacza, że w naszym serwisie może zostać wykonana bezgotówkowa naprawa powypadkowa autokarów. Jest to komfortowe rozwiązanie dla właściciela pojazdu, które zarówno nie angażuje go w czasochłonny proces likwidacji szkody, jak również znacznie przyspiesza naprawę. To warsztat zostaje upoważniony do rozliczania się z towarzystwem ubezpieczeniowym. Wypłata odszkodowania jest realizowana na podstawie wyceny przygotowanej przez ubezpieczyciela lub zgodnie z fakturą po wykonaniu naprawy.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą naprawy powypadkowej autobusów lub innego rodzaju profesjonalnymi usługami serwisowymi.

 

Kontakt z serwisem

Nie udało Ci się skontaktować z serwisem? Napisz e-mail do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , który jak najszybciej odpowie na Twoje pytania. 

 

Możesz również zadzwonić pod jeden z numerów telefonu:

(077) 4272226 lub (077) 4439926