Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Skończyła się gwarancja na autobus. Co dalej?

autokary Sindbad

 

Koniec gwarancji na autobus to nie koniec świata. Gwarantujemy, że pogwarancyjny serwis autobusów OMNIplus swoją jakością nie odbiega od tego, który świadczy producent pojazdu. Mało tego, stoi na takim samym poziomie! Decydując się na współpracę z profesjonalnym serwisem autobusów możesz liczyć na ofertę adekwatną do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Wszystkie prace serwisowe przeprowadzane są zgodnie z zaleceniami producenta przy użyciu części oryginalnych lub wysokiej jakości zamienników, przez wykwalifikowany i odpowiednio wyszkolony personel.

Pakiet serwisowy dla marek Mercedes-Benz i Setra

Właściciele autobusów Setra lub Mercedes mogą podpisać umowę serwisową OMNIplus ze zmienną stawką raty miesięcznej w wariancie podstawowym bądź rozszerzonym. Nawet podstawowy pakiet obejmuje szereg niezwykle istotnych czynności serwisowych, dzięki którym autobusy utrzymane zostaną w nienagannej kondycji i będą zawsze gotowe do wyruszenia w daleką trasę. Jeśli jesteś z okolic Olsztyna lub Opola, wszystkie zadania możesz zlecać „Bus-Service”. W ramach pakietu podstawowego wymieniane będą na bieżąco wszystkie elementy eksploatacyjne, takie jak tarcze i klocki hamulcowe, filtry, płyny oraz inne podzespoły wpływające na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nie mniej istotna jest konserwacja autokaru, czyli zabezpieczenie antykorozyjne podwozia i zabezpieczenie nadwozia. Zakres czynności wykonywanych podczas przeglądu ustalasz Ty.

Dołącz do grupy zadowolonych kierowców

Umowa rozszerzona OMNIplus, oprócz wszystkich powyższych czynności, wzbogacona jest dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak możliwość bezgotówkowego rozliczania usług serwisowych. Polecamy ją przedsiębiorstwom obsługującym dalekie trasy na terenie Europy. We wszystkich państwach Europejskich możesz liczyć na całodobową obsługę serwisową. Dojedziemy wszędzie i pomożemy Ci wyjść z opresji obronną ręką, niezależnie od tego, czy złapałeś „kapcia”, masz problem z silnikiem lub układem elektrycznym.