Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Otwarcie Euromaster Bus-Service


Miło nam poinformować, że 15 marca Bus-Service wraz z firmą Euromaster otworzył serwis ogumienia oraz lekkiej mechaniki. Serwis mieści się przy ul. Marii Rodziewiczówny 1 w Opolu.

Serwis skierowany będzie głównie na użytkowników aut osobowych, jednak użytkownicy samochodów ciężarowych i autobusów również będą mogli korzystać z szerokiego zakresu usług jakimi są między innymi:

  • - Sprzedaż felg i opon
  • - Wymiana opon w samochodach osobowych i ciężarowych
  • - Hotel opon
  • - Serwis klimatyzacji
  • - Lekka mechanika (zawieszenie, hamulce, układ kierowniczy)
  • - Wymiana i naprawa szyb.

Zapraszamy do skorzystania z promocji „na otwarcie”, gdzie dostaną państwo rabat w wysokości 10 procent na cały zakres usług!

Zobacz jak wyglądało otwarcie