Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Nowoczesne autokary

autokar

Autokar może jeszcze niektórym kojarzyć się z wakacyjnym wyjazdem na kolonie, czyli „wysiedzianymi” fotelami, zaduchem, niesprawną toaletą pokładową i donoszonymi przez nauczycieli (w wiadomym celu) torebkami. Wrażenia z jazdy jak na pokładzie okrętu Marynarki Wojennej! W ostatnich latach, na szczęście, zauważalne jest stopniowe odmładzanie flot pojazdów u niemal wszystkich przewoźników, a sprzedaż autokarów nieustannie rośnie. Im nowszy autokar, tym jest bezpieczniejszy, lepiej wykonany i doskonale wyposażony. Elementy wyposażenia takie jak klimatyzacja są już standardem, a to dopiero początek możliwości.

Duży może więcej

Dla przykładu – wnętrza topowych autobusów Setra zachwycają jakością, precyzją wykonania i wyposażeniem. Dostęp do sieci Wi-Fi? Żaden problem, pasażerowie mają również dostęp do gniazd ładowania USB, więc nie muszą się obawiać o rozładowanie baterii w telefonie podczas wielogodzinne jazdy. Autobus można również doposażyć o zestawy słuchawkowe i wyświetlacze. Aneks kuchenny, lodówka i toaleta na pokładzie? To też da się załatwić, postoje między miejscem startowym a punktem docelowym mogą zostać ograniczone do minimum. Ogromną zaletą jest możliwość indywidualnej konfiguracji siedzisk. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamawiany autokar wyposażony został w stoliki z uchwytami na napoje i rozmieszczone naprzeciw sobie rzędy siedzeń. Istnieje również możliwość układu 1+1 z fotelami obracanymi o 180°. Popularne dachy panoramiczne też są dostępne. Jazda w nocy zapewnia pasażerom niezapomniane doznania. Oczywiście, tylko te pozytywne.

Poczuj bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem podroży mogą czuwać nowoczesne systemy kontroli trakcji, asystent awaryjnego hamowania oraz czujniki kontrolujące ciśnienie powietrza w kołach. Zarówno kierowca, jak i pasażerowie mają zapewnione najlepsze warunki podróży niezależnie od pogody i warunków drogowych. Pasażerowie nawet po wielogodzinnej podróży będą wypoczęci. Powyższe elementy wyposażenia stanowią kroplę w morzu możliwości, a autokary, jak samemu możesz zauważyć, w niczym nie ustępują luksusowym limuzynom. Szach mat osóbki!