Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Jak przygotować autokar do długiej trasy?

zaparkowany autokar

Wszystkie pojazdy powinny być utrzymywane w odpowiednim stanie technicznym umożliwiającym im bezpieczne poruszanie się po drogach. Szczególne znaczenie ma to jednak w przypadku transportu samochodowego, gdzie w grę wchodzi zarówno przewożenie ładunków o znacznej masie, jak i wożenie pasażerów. W związku z tym następstwa każdego zdarzenia drogowego niezależnie od tego, czy będzie to jedynie kolizja, czy wypadek mogą mieć poważne konsekwencje. Sposobem na zadbanie o auta tego rodzaju jest regularne przeprowadzanie przeglądów oraz wymiana materiałów eksploatacyjnych, a także podzespołów, które uległy zużyciu i nie spełniają już dobrze swojej funkcji. Żeby było to możliwe, konieczny będzie swobodny dostęp do oryginalnych części do autokarów. Przekonajmy się, dlaczego jest to ważne.

Dlaczego stan autokaru jest ważny?

Przewozy autokarowe są wykorzystywane do obsługi różnych połączeń dalekobieżnych, a także przejazdów organizowanych przez biura turystyczne, przedsiębiorstwa czy rozmaite organizacje. W grę mogą tu więc wchodzić zarówno przewozy turystyczne, jak i m.in. wyjazdy dzieci na wycieczki, zielone szkoły czy ferie lub letnie kolonie. Ponieważ pojazdami tego typu podróżuje spora liczba pasażerów, wszelkie niesprawności mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia wielu osób. Zatroszczenie się o właściwe funkcjonowanie podstawowych podzespołów – hamulców, oświetlenia czy zawieszenia, a także stan ogumienia okaże się więc niezmiernie istotne.

Jak zadbać o autokar?

Podstawą utrzymywania sprawności technicznej autokaru są regularnie przeprowadzane przeglądy, w ramach których można odkryć niesprawności i wymienić uszkodzone części nim całkowicie odmówią posłuszeństwa. Naprawy tego rodzaju wymagają jednak stosowania części zamiennych o dobrych parametrach użytkowych, by zyskać gwarancję, że właściwie spełnią one swoją funkcję i nie zawiodą w sytuacji awaryjnej. Najlepszą opcją będzie więc kupowanie komponentów wysokiej jakości od sprawdzonych dostawców specjalizujących się w tym obszarze.