Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Na czym polega naprawa bezgotówkowa autobusów?

mechanik autobusowy

Każdy, nawet najbardziej profesjonalny i zaawansowany technologicznie, pojazd ulega czasami awariom albo wypadkom. Na pewno warto więc z wyprzedzeniem zabezpieczyć się na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Jednym z ciekawych sposobów jest naprawa bezgotówkowa, która może dotyczyć autobusów. Na czym polega takie rozwiązanie? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Naprawa bezgotówkowa - czym jest?

Naprawa bezgotówkowa to rozwiązanie, które zakłada, że właściciel pojazdu nie bierze udziału w likwidacji powstałych uszkodzeń. Największą rolę w procesie odgrywa towarzystwo ubezpieczeniowe, które nadzoruje każdy etap naprawy. Co ważne, naprawa bezgotówkowa oznacza także, że poszkodowana osoba nie otrzymuje pieniędzy bezpośrednio.

Opcja ta jest bardzo wygodna szczególnie dla osób posiadających własną firmę i rozbudowaną flotę pojazdów.

Na czym polega bezgotówkowa naprawa autobusów?

Opcja bezgotówkowej naprawy dotyczy także naprawy autobusów. Takie rozwiązanie wchodzi w zakres naszych usług. Posiadamy umowę podpisaną z towarzystwami ubezpieczeniowymi PZU oraz Warta, dzięki czemu osoby z wykupioną polisą mogą dokonać profesjonalnej, bezgotówkowej naprawy autobusu.

Naprawa bezgotówkowa autobusów jest starannie przemyślanym procesem. Nasza firma tworzy kosztorys i rozbudowaną dokumentację, która jest wręczana ubezpieczycielowi. Naprawa przebiega szybko i kompleksowo, co jeszcze szczególnie wygodne dla przedsiębiorców zajmujących się przewozem.

Jeśli więc prowadzisz firmę, w której wykorzystujesz autobusy i podobne środki komunikacji, zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty. Nie czekaj, aż coś się wydarzy i zadbaj o bezpieczeństwo. Skorzystaj z najwyższej jakości usług!