Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Na czym polega naprawa bezgotówkowa samochodów?

mechanik naprawia samochód

Naprawa bezgotówkowa oznacza, brak udziału właściciela w likwidacji uszkodzeń pojazdu. Towarzystwo ubezpieczeniowe samodzielnie przeprowadza cały proces naprawy, włącznie z transportem maszyny do warsztatu lub stacji naprawczej. Poszkodowany nie dostaje wtedy żadnych pieniędzy, nie musi w żaden sposób nadzorować procesu naprawiania szkody. 

Kto może skorzystać z bezgotówkowej naprawy?

Towarzystwo ubezpieczeniowe może odmówić naprawy pojazdu w momencie, kiedy dojdzie, do powstania tzw. szkody całkowitej. Oznacza to, że zniszczenie auta wynosi ponad 100% jego wartości, czyli naprawa kosztowałaby więcej, niż pojazd jest w tym momencie wart. Jeśli w momencie podpisywania umowy AC wybrałeś wariant bezgotówkowy, mimo wszystko po zaistnieniu szkody możesz zdecydować się jednak, na wariant gotówkowy. W drugą stronę to nie działa tak samo, warto więc wcześniej wybierać naprawę bezgotówkową

Podstawowe różnice między naprawą gotówkową czy bezgotówkową

Jeśli zdecydujesz się na wybór naprawy gotówkowej, po zgłoszeniu szkody do ubezpieczyciela, rzeczoznawca dokona oceny, zrobi zdjęcia i sporządzi kosztorys wszystkich szkód powstałych w wyniku zdarzenia. Towarzystwo ubezpieczeniowe przygotuje rozliczenie w formie tabeli, w której będą zestawione wszystkie koszty elementów pojazdu wymagającego naprawy, na tej postawie otrzymasz środki na usunięcie szkody.

W przypadku naprawy bezgotówkowej wyniki oględzin kalkulacja kosztów i zdjęcia są przesłane drogą elektroniczną do tzw. centrum likwidacji szkód, które dalej zajmuje się całym procesem. Naprawa bezgotówkowa, wybierana jest najczęściej, przez osoby bardzo zajęte, które nie mają czasu na samodzielne załatwianie spraw związanych z naprawą, a także tych, które nie mają doświadczenia w nadzorowaniu takich czynności i wolą powierzyć je specjalistom.