Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Dlaczego części zamienne kupować z zaufanego źródła?

mechanik naprawia autobus

Czasem kusi cię, by skorzystać z okazji i kupić tanie części zamienne? Przestrzegamy cię, by tego nie robić. Internet obfituje w oferty z niepewnych źródeł, skorzystanie z nich może skończyć się katastrofalnie. Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się, dlaczego lepiej z nich nie korzystać.

Wszystkie elementy autobusu, jak każdej maszyny, zużywają się z biegiem czasu. Prawidłowa eksploatacja i konserwacja mogą wydłużyć ich żywotność, jednak w końcu nadejdzie moment, gdy trzeba wymienić je na nowe. Części z niepewnego źródła mogą wyglądać jak oryginalne, lecz być wykonane z tańszych materiałów, co może przyczynić się do szybkiego zniszczenia, wywołując trudne do usunięcia awarie. Oszczędzając na częściach, możesz w rezultacie narazić się dodatkowo koszty. Pamiętaj, że używanie części z niepewnego źródła może także zagrażać bezpieczeństwu kierowcy i pasażerów. Zła praca podzespołów może być na początku niezauważalna, powodując nagle rozszczelnienie czy pęknięcie elementów w trakcie prowadzenia pojazdu.

Wybierać oryginalne części czy tańsze zamienniki?

Kupując części zamienne do autobusów w profesjonalnym zakładzie, masz pewność, że są one dobre jakościowo. Wciąż jednak możesz mieć do wyboru części oryginalne lub ich tańsze zamienniki. Zachęcamy do stosowania części oryginalnych z atestami, bo tylko takie rozwiązanie daje ci pewność, że nowe części będą dobrze pracować i służyć ci latami. Na życzenie klienta można dokonać instalacji części nieoryginalnych, jednak taka wymiana jest często trudna ze względu na ich niedopasowanie. Konieczność przystosowania elementów sprawia, że tracisz możliwość gwarancji. Elementy te mogą okazać się także mniej żywotne. Takie postępowanie może więc w konsekwencji narazić cię również na spore koszty.

Zamawiając oryginalne części wraz z montażem w profesjonalnym serwisie, masz gwarancję, że ich instalacja będzie przeprowadzona według najwyższych standardów. Dodatkowo możesz poradzić się ekspertów w zakresie innych technicznych zagadnień związanych z obsługą maszyny.