Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

O czym pamiętać przy kupnie autokaru?

nowy autobus

Samochody mają różne przeznaczenie. Szczególnym typem jest autobus, którego zakup musi być przemyślany. Należy pamiętać o kilku istotnych aspektach, którymi podczas wyboru musimy się kierować.

Kiedy zakupić autokar?

Zakup autokaru to krok do rozpoczęcia własnej działalności opartej o transport ludzi. W zależności od tego, jaki kierunek obierzemy, będzie to dobra droga.  Jeśli lubimy podróżować, a do tego chcemy zarobić, to jest to pomysł dla nas. Możemy sami organizować pewne wyjazdy lub mamy do wyboru świadczenie przewozów na zlecenie. Będą to tak wycieczki szkolne, krajoznawcze, międzynarodowe, ale także przewozy za granicę, dowozy na wesele, mecz, koncert czy pogrzeb. Możliwości jest naprawdę wiele. Jednak w związku z tym konieczne jest dokonanie właściwego zakupu.

O czym pamiętać przy zakupie autokaru?

Początki drogi biznesowej nie zawsze są proste. Bardzo często możemy nie mieć pieniędzy, aby zakupić nowy pojazd, choć to jest najlepszy wariant. Wielu wielkich przewoźników zaczynało od zakupu używanych autokarów. Jeśli zdecydujemy się na tę drogę, powinniśmy odwiedzić Bus service i przeprowadzić przegląd samochodu. W ten sposób dowiemy się, co musimy naprawić, co poprawić, a co wymienić. Nie możemy zapominać, że aby przewozić ludzi nasz pojazd musi spełniać wszystkie wymagania pod względem stanu technicznego, a także bezpieczeństwa. I dlatego przy zakupie, nawet nowego pojazdu, musimy udać się na przegląd i w razie czego poddać go serwisowaniu. Cały układ hamulcowy, zawieszenie, silnik, klimatyzacja, pasy bezpieczeństwa – wszystko musi być nienaganne. Chodzi jednakowo o życie i zdrowie osób przewożonych, ale także minimalizację awarii, która na drodze może zepsuć wyjazd lub go znacząco opóźnić. Gdy wybieramy autobus, kierujmy się nie ceną, a marką. Warto stawiać na sprawdzone jednostki, tak jak to robimy w przypadku aut osobowych. Oprócz tego ważne jest to, by zdecydować się na właściwej wielkości pojazd, dostosowany do charakteru naszej działalności. Nie należy też zapominać o szczególnych wymogach danego kraju.