Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Jak znaleźć dobry serwis autokarowy?

Wybór odpowiedniego serwisu samochodowego od zawsze stanowił kłopot. Na co zwrócić uwagę i czy wybrać autoryzowany serwis? Sprawa jest jeszcze trudniejsza w przypadku autobusów. Serwisów specjalizujących się w naprawie pojazdów o takich gabarytach jest stosunkowo mniej, a dodatkowo nie każdy z nich podejmuje się naprawy akurat tego modelu, który posiada Klient. Jak znaleźć dobry serwis autokarowy i jakie kryteria warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze?

  

Zakres oferty i dostępność części

Autobus jest środkiem transportu, w przypadku którego bezpieczeństwo jest szczególnie ważne, ponieważ przewożeni są nim pasażerowie. Dlatego przy wyborze serwisu naprawy autobusów warto wziąć pod uwagę, jaki jest zakres jego oferty. Serwis, który oferuje wszelkie naprawy związane z autobusami, czyli takie, które obejmują usługi mechaniczne, blacharskie i lakiernicze z reguły budzi większe zaufanie, bo taka oferta wskazuje, że specjalizuje się on w serwisowaniu tego rodzaju pojazdów. W naszej firmie specjalizujemy się w obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej autobusów. Dzięki temu oprócz doświadczonej kadry i nowoczesnemu zapleczu technicznemu dysponujemy również częściami zamiennymi, które często są niezbędne podczas wykonywania napraw.

 

Bezgotówkowa naprawa

Autobus jest pojazdem przeznaczonym do użytku publicznego. Takie pojazdy spędzają na drogach dużo czasu, więc są szczególnie narażone na udział w szkodach komunikacyjnych. W przypadku likwidacji takiej szkody dla naszych Klientów jest niezwykle ważne, by wykonać bezgotówkową naprawę autobusu. Dzięki temu, że jesteśmy warsztatem partnerskim towarzystw ubezpieczeniowych, naprawa u nas jest szybka i wygodna. Po przygotowaniu kosztorysu i niezbędnej dokumentacji, wykonaniu oględzin i zamówieniu części, możemy przejść do sprawnej naprawy. Po zgłoszeniu szkody dane są analizowane, a likwidator występuje o odpowiednią dokumentację do organów bądź instytucji, które prowadzą postępowanie.

Znalezienie dobrego serwisu autokarowego nie jest łatwe. Warto zwrócić uwagę na zakres usług, które oferuje serwis, dostępność terminów, a także inne udogodnienia, na przykład możliwość wykonania bezgotówkowej usługi naprawy.