Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Czy warto kupić używany autokar?

Zakup autokaru to poważny wydatek. Dlatego warto przemyśleć nabycie pojazdu używanego, który będzie niemniej sprawny, niż nowy. Autokary bowiem nie zużywają się tak szybko, jak samochody osobowe, dlatego nawet kilkuletni pojazd będzie w doskonałym stanie technicznym. Sprawdź, dlaczego warto kupić używany autokar.

Używany autokar oznacza oszczędności

Przede wszystkim warto kupić używany autokar ze względu na jego dużo niższą cenę w stosunku do nowego pojazdu, która jednocześnie idzie w parze z doskonałym stanem technicznym autobusu. Podobnie bowiem jak w przypadku aut osobowych nowy autokar po pierwszym roku użytkowania traci nawet do 50 procent swojej wartości. Używany autokar będzie zatem tak samo sprawny, jak nowy, tym bardziej że autobusy starzeją się w znacznie wolniejszym tempie, aniżeli samochody osobowe.

Używane autobusy, czyli duże możliwości wyboru

Kolejną zaletą używanych autobusów jest duża możliwość wyboru. Oferujemy Państwu różnorodne modele autokarów, przeznaczonych do transportu zbiorowego oraz krótkodystansowego przewozu osób. W ofercie mamy także komfortowe autokary klasy premium, dostosowane do podróży długodystansowych. Wszystkie autokary SETRA oraz Mercedes-Benz zostały komfortowo wyposażone. Autokary używane sprzedajmy w trzech klasach:

- TopClass,

- ComfortClass,

- MultiClass.

Seria TopClass to seria pojazdów najbardziej luksusowych, łączących komfort autobusów dalekobieżnych z eleganckim, niepowtarzalnym designem i wysokiej jakości wyposażeniem. Autokary ComfortClass z kolei charakteryzują się dużą różnorodnością wariantów modeli oraz wyposażenia w różnych długościach, wysokościach i konfiguracjach drzwi. Modele MultiClass natomiast doskonale nadadzą się na połączenia liniowe albo na krótkie przejażdżki.

Autokary „z drugiej ręki”  są tańsze w użytkowaniu niż nowe

Warto także zdać sobie sprawę, że autokary używane są tańsze w eksploatacji. Po pierwsze, za ich ubezpieczenie zapłacimy mniej, aniżeli za ubezpieczenie pojazdu nowego, po drugie, koszty jego naprawy będą dużo tańsze. Bardzo często bowiem w używanych autokarach wystarczy wymienić na części także używane. Ponadto używane autokary to autokary sprawdzone, jeżdżące już na trasach, a zatem wolne od poważnych usterek. Naprawy są jedynie kosmetyczne, związane z konserwacją pojazdu.

Nasza firma, oprócz sprzedaży autokarów nowych i używanych, oferuje Państwu także profesjonalny serwis i naprawę autokarów, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną.