Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Gdzie kupić tanie części do autokarów?

Teoretycznie ze zdobyciem części do autokarów nie powinniśmy mieć większego problemu. Możemy je kupić za pośrednictwem hurtowni, bezpośrednio u producentów, w sklepach stacjonarnych, a także w sklepach internetowych. W praktyce jednak nie zawsze jesteśmy w stanie szybko zdobyć element, który akurat jest nam potrzebny do dokonania stosownych napraw. Dodatkowo problemem często okazują się ceny. Posiadając większą flotę autokarów, trzeba dobrze zastanowić się, u jakiego sprzedawcy otrzymamy najlepszą ofertę cenową.

 

Cena jest ważna, ale jakość zawsze stawiaj na pierwszym planie

Koszt części do autokarów ma znaczenie, a jednocześnie różnice cenowe pomiędzy poszczególnymi produktami bywają spore. Jednocześnie decydując się na najtańszą z możliwych opcji, np. w postaci zamiennika lub podzespołów po regeneracji, nie zawsze mamy pewność, że ich jakość sprosta naszym oczekiwaniom. Wybór kiepskiej jakości części w krótkim czasie może spowodować kolejne usterki, a w konsekwencji zapłacimy więcej, niż początkowo zakładaliśmy.

Dlatego zawsze w pierwszej kolejności warto zwracać uwagę na jakość i odpowiednie spasowanie elementu do marki i model pojazdu.

W ofercie naszego serwisu autokarów Bus-Service znajdziesz szeroki wybór różnorodnych komponentów, w tym przede wszystkim części zamienne SETRA i Mercedes-Benz. Ponadto oferujemy wysokiej klasy części autobusowe marki LINNIG-KENDRION.

 

Wybieraj sklepy z szerokim asortymentem

Posiadamy pojemny magazyn, w którym znajduje się ponad 3 tysiące różnorodnych komponentów. Szeroki wybór części autobusowych pozwala nam zapewnić klientom fachową obsługę w maksymalnie szybkim czasie.

W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:

- części do układów hamulcowych i zawieszenia (np. tarcze, klocki hamulcowe, zaciski i zestawy naprawcze zacisków, elementy zawieszeń itd.),
- części do układu przeniesienia napędu (np. skrzynie biegów, sprzęgła, wały napędowe, komponenty do mostów itd.),
- części do silnika (np. tłoki i tuleje, części do układu chłodzenia, filtry powietrza, paliwa i oleju itd.),
- części do układu elektrycznego (np. alternatory, rozruszniki, reflektory itd.).

Oprócz tego zapewniamy też elementy nadwozia oraz zapasowe komponenty do wyposażenia autokaru.

 

Co zrobić, gdy część jest trudno dostępna w sprzedaży?

Masz problem ze znalezieniem niezbędnej części do autokaru? Musisz na nią czekać zbyt długo, a dodatkowo cena cię nie zadowala? W takim razie koniecznie zgłoś się do nas. Niedostępne części załatwiamy od ręki. W większości przypadków jesteśmy w stanie zamówić produkty, aby dotarły do nas w ciągu 24 godzin. I szczycimy się tym, że nie ma dla nas części nie do zdobycia. Jeśli więc pilnie potrzebujesz komponentów do autokarów w rozsądnych cenach, skontaktuj się z nami.