Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Kompleksowy serwis autobusów

 

Zakres usług

W serwisie autobusów wykonuje się wiele różnych czynności. Są to zazwyczaj bieżące i główne naprawy, diagnostyka oraz naprawa układów elektroniki pojazdów tj. ABS, ASR, AVS, ATR, EDC, EFR, ESP. Pozornie mało ważną czynnością jest okresowa wymiana oleju czy innych płynów. Najlepiej jednak przeprowadzić ją przy pomocy wykwalifikowanych profesjonalistów i odpowiedniego oprzyrządowania. W naszym zakładzie nowoczesna i ekologiczna linia technologiczna czerpie olej bezpośrednio z beczek oraz wskazuje na minidystrybutorach z licznikami rzeczywistą ilość płynu. Do naprawy i regulacji układów sterowania w autobusach jest używane specjalne oprzyrządowanie systemu RAS. Jest ono obsługiwane tylko przez wyszkolony personel. Każdy sprzęt diagnostyczny w szanującym się serwisie powinien być nowoczesny i obsługiwany przez wykwalifikowaną kadrę mechaników i elektryków.

Kompleksowa obsługa

Do oferty serwisu autobusów należy zazwyczaj też serwis ogumienia, w tym sprzedaż felg i opon, ich wymiana czy sezonowe przechowywanie kół. Oprócz tego są to też usługi takie jak lekka mechanika, np. naprawa zawieszenia, hamulców, układu kierowniczego, a także wymiana i naprawa szyb. Naprawy blacharskie autobusów obejmują kompleksowe rekonstrukcje kratownicy, odtwarzanie uszkodzonych elementów poszycia czy wstawienie nowych części. Klimatyzacje autobusowe są wykorzystywane intensywniej niż samochodowe, dlatego kontrola stanu klimatyzacji powinna odbywać się przy okazji przeglądu technicznego, w którego zakres wchodzą m.in. kontrola wydajności układu, wymiana filtrów, ewentualne uzupełnienie czynnika chłodzącego i ozonowanie. Dobry serwis autobusowy gwarantuje powypadkowe naprawy autobusów wszystkich marek.