Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Serwis autobusów – Bus-Service


Prowadzimy serwis autokarów w Opolu i Olsztynie.  Współpraca z Bus-Service gwarantuje profesjonalną pomoc w trudnych sytuacjach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!.


Profesjonalne usługi serwisowe.


Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny autobusów SETRA i Mercedes-Benz. Ciągły rozwój stacji obsługi pojazdów oraz regularne szkolenia pracowników w ramach systemu szkoleniowego EvoBus to gwarancja, że każdy Klient otrzyma u nas fachową pomoc. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji i pogłębianie wiedzy z zakresu mechaniki autobusowej jest kluczem do świadczenia profesjonalnych usług serwisowych.


Nowoczesny serwis autokarów w Opolu i Olsztynie


Nowoczesna baza serwisowa zlokalizowana jest w Opolu. Składa się z części recepcyjno-biurowej, w której obsługujemy klientów, sprzedajemy pojazdy i części zamienne, oraz hali obsługowo-naprawczej z siedmioma dobrze wyposażonymi stanowiskami diagnostyczno-naprawczymi. Naprawy i przeglądy techniczne autobusów wykonujemy również w filii zlokalizowanej w Olsztynie. Ponadto prowadzimy serwis klimatyzacji autobusowej oraz profesjonalną, dużą lakiernię autobusową. Zajmujemy się kompleksową naprawą powypadkową pojazdów pod kątem mechanicznym, blacharskim i lakierniczym.


Naprawy i części zamienne SETRA, Mercedes


Dzięki licznym szkoleniom poznajemy nowoczesne procesy technologiczne wykorzystywane podczas produkcji autokarów. W czasie serwisu autobusu wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia i interfejsy diagnostyczne, dzięki którym precyzyjnie określamy powód usterki i bezzwłocznie go usuwamy. Dotyczy to zarówno starszych, jak i nowszych autobusów. Prowadzimy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy, wykorzystując oryginalne części autobusowe SETRA, Mercedes i innych marek. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Bus-Service!