Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Oferta Pracy

ASYSTENTKA/ASYSTENT PREZESA BUS-SERVICE.

logo BUS-SERVICE

Firma Bus Service, sprawdzony serwis autokarów w Opolu, specjalizujący się w mechanice autobusowej, naprawach blacharskich i lakierniczych, oferujący kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie diagnostyki i naprawy autobusów, poszukuje pracownika na stanowisko ASYSTENTKI/ASYSTENTA PREZESA.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i organizacja pracy biura (wsparcie administracyjne, koordynacja połączeń telefonicznych oraz korespondencji, opieka nad obiegiem dokumentacji i faktur w firmie, zarządzanie przepływem informacji),
  • Organizacja spotkań, koordynacja oraz umawianie terminów,
  • Zaopatrywanie biura w niezbędne artykuły,
  • Przygotowywanie materiałów prezentacyjnych, pism, dokumentów firmowych,
  • Archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 77 549 48 91.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SINDBAD Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji na stanowisku wskazanym w ogłoszeniu". Jeśli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SINDBAD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim ogłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w zakładce O firmie - Dokumenty do pobrania na stronie www.sindbad.pl.